Kodukoristus Pärnus ja Pärnumaal

Kodukoristus Pärnus ja Pärnumaal hõlmab endas:
Korterid, külaliskorterid, eramud jne.

Kodukoristust pakume nii ühekordse teenusena, kui ka lepingu alusel regulaarteenusena vastavalt kliendi soovile ja vajadustele .
Ühekordset teenust saab tellida lihtsama üldpuhastusteenusena või ka suurpuhastusena. Näiteks, kui on väga määrdunud sanitaarruumid või mõni muu korralikku puhastamist vajav ruum või pind, millest oma jõud ning oskused enam üle ei käi.

Külaliskorterites on võimalik lisaks tavapärasele koristusele lisaks tellida voodipesude vahetus ja pesumajja viimine ning toomine.

Üürikorterite suurpuhastusteenus ennem uue üürniku sissekolimist. Tööde käigus antakse ruumidele värske ja korrektne ilme. San.ruumid, köögimööbel, sahtlite sisud ja tehnika, seinad, põrandad, ukselehed, mööbli süvapuhastus, põrandakatete süvapuhastus.
Samas pakume võimalust tellida koju puhastusvahendeid ja hügieenitarvikuid, kardinate ja vaipkatete süvapuhastust, tekstiil-ja nahkmööbli süvapuhastus. Pesumaja teenus.

Kõik konsultatsioonid ja objekti ülevaatus on kliendile tasuta!

Haldusteenuse sisu ja iseloom on alati individuaalsed. Korrektse pakkumise ja adekvaatse tagasiside saamiseks palun külastage Hinnapäringu lehekülge ja meie võtame Teiega ühendust.

Kodukoristus Pärnus ja Pärnumaal